Jaunumi

Sanodor segas

Vilnas sega nav vairs tā smagā, karsējošā, ādai nepatīkamā sega ko daži vēl atceras no padomju laikiem. Tagad vilnas sega ir viegla un ļoti patīkama, iestrādāta smalkā kokvilnas auduma pārvalkā. Tā sasilda kad ir auksti un nekarsē, kad ir augsta istabas temperatūra, tā lieliski absorbē mitrumu un iztvaiko to, un tai ir augsta gaisa caurlaidība, kā arī īpaša apstrāde ļauj to lietot tiem, kas cieš no putekļu ērcīšu radītās alerģijas.

“Sanodor” vilnas segām tiek izmantota 100% dabīga merino vilna bez jebkādiem piejaukumiem. Attīrot vilnu nav lietoti nekādi ķīmiski līdzekļi. Vilnas apstrāde pret putekļu ērcītēm veikta ar “Terpeshield” procedūru, pielietojot dabisku tīru ēterisko eļļu maisījumu, kas nodrošina aizsardzību un terapeitisku efektu. Ar “Terpeshield” procedūru apstrādāta vilna ir tīra no jebkāda veida kāpuriem, kukaiņiem un putekļu ērcītēm, apstrāde novērš sēnīšu un pelējuma parādīšanos, kā arī neitralizē sliktas smakas. Apstrādes procesa terapeitisks efekts izpaužas kā muskuļu sāpju, migrēnas, iekaisuma procesu, miega problēmu, trauksmes un sirdsklauvju mazināšanās.

Segas izgatavošanai tiek izmantots vilnas materiāls, kas ir savīts un savienots vairākos slāņos. Tas ir ideāls veids kā nodrošināt gaisa caurlaidību un siltumizolāciju. Segas audums nav pārklāts ar jebkādiem ķīmiskiem slāņiem. Blīvs audums, izgatavots no ļoti smalkiem pavedieniem un segas stepējums nodrošina to, ka vilna “nemigrē” pa segu un neveido kunkuļus.

Īsts luksus no dabiskiem materiāliem.

merino vilnas sega warm sarullēta
merino vilnas segas Sanodor

Vieglas, gaisīgas un ādai ļoti patīkamas zīda segas. Viss ražošanas process tiek veikts dabai un cilvēkam draudzīgā vidē un veidā.

“Sanodor” zīda segām izmantots 100% Tussah zīds, dabīgs materiāls bez jebkādiem ķīmiskiem piejaukumiem. Tussah zīda šķiedras tiek iegūtas no savvaļas zīdtārpiņu šķirnēm. Zīdtārpiņi aug brīvā dabā un galvenokārt pārtiek no ozola lapām. “Sanodor” zīda šķiedras iegūšanai, tiek pielietota CRUELTY FREE tehnoloģija.  Parasti nepārtrauktai un garai zīda šķiedras radīšanai nepieciešams neskarts kokons, no kura tiek sākta šķiedras vīšana. Šajā procesā zīdtārpiņi iet bojā.  “Sanador” segās izmantotajam zīdam tiek pielietots īpaši saudzīgs šķiedras sagatavošanas veids, kurā zīdtārpiņi tiek atbrīvoti, spēj atstāt kokonu un pabeigt savu dabisko dzīves ciklu. CRUELTY FREE ražošanas procesā nevar iegūt izcili garas zīda šķiedras, bet tas ir draudzīgs videi un zīdtārpiņiem, kā arī humāna alternatīva parastajiem apstrādes procesiem. Šāds kokons tiek izmantots kā pārtraukta zīda izejvielas avots. Taču arī pārtraukta zīda šķiedrām ir visas zīda unikālās īpašības.

 “Sanodor” zīda segām ar šādu pildījumu ir lieliska gaisa caurlaidība un termoregulācija, spēja absorbēt un izdalīt lieko mitrumu apkārtējā vidē, tām ir pozitīva ietekme uz cilvēka ādu, kā arī hipoalerģiskas un antibakteriālas īpašības.

Tāpat kā vilnas segām, arī zīda segām tiek izmantot audums kas nav apstrādāts vai pārklāts ar jebkādiem ķīmiskiem slāņiem. Blīvs audums, izgatavots no ļoti smalkiem pavedieniem un segas stepējums nodrošina ka zīds nekoncentrējas kādā segas daļā un neveido kunkuļus. Šāda auduma izmantošana nodrošina labu gaisa plūsmu, mitruma uzsūkšanos un ievērojami samazina svīšanu.

“Sanodor” visiem saviem produktiem izvēlas tikai 100% dabīgas, augstākās kvalitātes izejvielas, lai saglabājot pilnīgu harmoniju ar dabu, varētu nodrošināt patiesu luksusa sajūtu jebkuram klientam.

Iepirkšanās grozs

Reģistrējies un saņem atlaidi pirmajam pirkumam -10%

Saņem īpašos piedāvājumus, informāciju par akcijām, jaunumiem un izpārdošanām.

Lai saņemtu atlaidi, noformējot pasūtījumu, ievadi kodu  MNRA22

Sāciet rakstīt, lai redzētu produktus, kurus meklējat.

Reģistrējies un saņem atlaidi pirmajam pirkumam -10%​

Lai saņemtu atlaidi, noformējot pasūtījumu, ievadi kodu MNRA22