Miega Nams

Mēs sākām 2004. gadā ar TEMPUR matračiem un spilveniem un vienu mazu veikaliņu Tērbatas ielā. Tempur zīmols jau sen bija pazīstams visā pasaulē, tāpēc vēlējāmies iepazīstināt arī Latvijas iedzīvotājus ar TEMPUR produktu kvalitāti un TEMPUR materiāla unikālajām īpašībām. Šo gadu laikā, ievērojami pieaudzis TEMPUR produktu klāsts un klientu mudināti, esam papildinājuši mūsu sortimentu ne tikai ar Tempur produkciju, bet arī ar daudzveidīgu guļamistabas tekstilu, halātiem, galdautiem, svecēm, un citām skaitām lietām, kas padarīs Jūsu dzīvi stilīgāku, komfortablāku un Jūsu miegu kvalitatīvāku. Vislabākā reklāma ir mūsu klienta ieteikums draugam. Klientu atsauksmes un apmierinātība ir galvenais mūsu darba kvalitātes rādītājs un mums ir svarīgi, lai mūsu piedāvātais serviss un produktu klāsts ir novērtēts un pieprasīts.

Šobrīd mums ir divi saloni un 4 preču tirdzniecības punkti visā Latvijā. Mēs piedāvājam dažādu zīmolu augstas kvalitātes preces, sākot ar gultām un matračiem, līdz pat noskaņu radošiem aromātiem. Mūsu salonos draudzīgi klientu apkalpošanas speciālisti palīdzēs izdarīt vislabāko izvēli un atrast piemērotāko produktu Jūsu vislabākajam naktsmieram.Mums ir svarīgi, lai klienti būtu apmierināti ar izdarīto izvēli. Pie mums Jūs varat izmēģināt gan matračus, gan spilvenus, gan gultas. Mūsu salonos ir tikai kvalitatīvi un pieprasīti produkti, tādi, kurus lietojam paši un kurus labprāt iesakām saviem draugiem un paziņām.

Pašlaik strādājam pie tā, lai piesaistītu jaunus sadarbības partnerus, atvērtu jaunus tirdzniecības punktus Latvijā un paplašinātu savu preču klāstu ar jauniem un pasaulē atzītiem zīmoliem. Šis laiks ir izaicinājumu pilns, taču ceram, ka mūsu klientu atbalstīti kļūsim par iecienītu un Latvijā plaši zināmu uzņēmumu.

DecoFlux un DecoFlux Home

DecoFlux ir starptautisks zīmols, kura vēsture aizsākās 2005. gadā – skaistu un kvalitatīvu produktu trūkums Lietuvā toreiz iedrošināja attīstīt pašiem savus produktus. Radošums joprojām ir DecoFlux pamats. Netradicionāli risinājumi, pastāvīgas pārdomas un meklējumi, kā labāk īstenot jaunas idejas, ir visas komandas misija un ikdienas izaicinājums. DecoFlux zīmolu atklāj arvien vairāk sekotāju, tāpēc Decoflux komandas uzdevums ir pielikt visas pūles, lai klienti sajustu pozitīvo enerģiju, kas tiek ielikta katrā produktā. Šī ir DecoFlux būtība.

Katrs dizains ir veidots īpašu uzmanību pievēršot ikvienai detaļai. DecoFlux dizaineri radot, ļaujas iztēlei un katru reizi cenšas atklāt jaunus risinājumus, nezaudējot radošo procesu. Vislielāko prieku sagādā laimīgi klienti, kuri novērtē un izvēlas DecoFlux darbus. Klientiem pašiem ir iespēja radīt jaunas – savas unikālas kolekcijas, kombinējot dažādus produktus, apvienot saderīgas krāsas un dažādus stilus. Decoflux komanda ir pieteikami elastīga, lai radītu pēc klienta vēlmēm un speciāliem izmēriem šūtus tekstilizstrādājumus. Sākumā tika piedāvāti tikai satīna kokvilnas gultas veļas komplekti un palagi.  Augot klientu vēlmēm,  kolekcijas tika papildinātas ar gultu dekoratīvajiem pārklājiem, halātiem, nakts plediem, tekstilu ēdamistabai, mīkstiem dvieļiem. Un tas vēl nav viss, Decoflux komanda ir nepārtrauktā radošā procesā!

Viss jau bija –gultas veļa, spilvendrānas, gultu pārklāji un pat pidžamas un naktskrekli, pietrūka tikai gultas. Lai radītu kompleksu risinājumu klienta guļamistabai, tika dibināts uznēmums DecoFlux Home un atvērta ražotne, kas varētu izgatavot labas modernas, izturīgas, bet galvenais – kvalitatīvas gultas.

Visas gultas ir Lietuvas meistaru roku darbs. Decoflux home, pārņemot labākās gultu ražošanas tradīcijas, piedāvājot gultas kas gatavotas no dabīgiem kokmateriāliem, apdarei izmantojot kvalitatīvus mēbeļu audumus, izvēloties izturīgas rāmju un redeļu konstrukcijas un Vācijā ražotus pneimatiskos režģu pacēlājus. Gultas ražošanā izmantotie audumi un polsterējuma materiāli ir ekoloģiski, sertificēti saskaņā ar Oeko-Tex 100® standartu. Videi draudzīga augstākā kvalitāte. Katrs ražošanas posms tiek rūpīgi kontrolēts, lai rezultāts būtu nevainojams. Labas gultas nozīmē kvalitatīvus izejmateriālus, rūpīgi izstrādātu praktisku dizainu un nevainojamu mēbeļu ražošanas meistaru darbu – to noteikti var teikt par Decoflux Home radītajām gultām.

Tempur

Ir viena lieta, ko cilvēki zina par Tempur – tas kaut kādā veidā ir saistīts ar NASA. Jau 70-os gados, NASA izstrādāja spiediena absorbējošu materiālu, kas paredzēts, lai mazinātu spiedienu un atbalstītu astronautus lidojuma  laikā. Materiāls bija temperatūras jutīgs, un vienmērīgi sadalīja ķermeņa svaru. Sabiedrība NASA iepazīstināja ar šo materiālu 1980.gadā.  Apvienojoties uzņēmumiem Fagerdala Zviedrijā un Dan-Foam Dānijā, zinātnieki turpināja attīstīt NASA radīto materiālu. Pēc gandrīz desmit gadu pētniecības un vairāku miljonu dolāru ieguldījuma, Tempur materiāls tika pilnveidots, lai to varētu izmantot matraču ražošanā. Jau 1991.gadā TEMPUR produkti bija pieejami sabiedrībai. Interese bija milzīga. Šodien, cilvēki vairāk nekā 76 valstīs visā pasaulē, novērtē Tempur zīmola sniegto komfortu un nevainojamo kvalitāti.2001. gadā TEMPUR uzsāka attīstību Ziemeļamerikā, veidojot R & D un inženiertehnisko centru Duffield, Virdžīnijā un rūpnīcu Alburquerque, New Mexico. Pētniecības centrs un rūpnīca Dānijā tika ievērojami paplašināta, lai apmierinātu pieaugošo pieprasījumu pēc TEMPUR produktiem visā pasaulē.

Autentiskais TEMPUR materiāls. Tempur ir atvērto šūnu visko-elastīgs, spiedienu izlīdzinošs un temperatūras jutīgs materiāls, kas precīzi piemērojas ķermeņa formām. Parastais poliuretāna materiāls sastāv no neregulārām šūnu formām, kas tiek saspiestas ar svaru. Tempur miljardiem atvērtās šūnas viegli piekļaujas ķermeņa formām, neveidojot pretspiedienu un sniedzot Jums atbalstu. Pieceļoties no Tempur matrača, materiāls atgūst sākotnējo formu. Unikālas formulas autentiskais TEMPUR materiāls tiek ražots tikai Dāņu uzņēmumā, izmantojot patentētu formulu, kura zināma dažiem cilvēkiem. Šis materiāls tiek izmantots tikai TEMPUR produktiem – mājai, ofisam un virknei aksesuāru ideālākai ceļošanai. Līdz šim vēl nekad nebija radīts materiāls ar tik unikālām īpašībām. Spiediena absorbējošais materiāls sākotnēji tika izveidots NASA kosmosa pētniecības vajadzībām. Vēlāk zinātnieki pilnveidoja TEMPUR materiālu, lai varētu to lietot matraču un spilvenu ražošanā. ASV Kosmosa fonds un NASA ir atzinusi TEMPUR materiālu kā vienīgo, kas tiek ražots izmantojot patentētu tehnoloģiju.

Visam pamatā ir kvalitāte. TEMPUR produkti tiek īpaši izstrādāti un rūpīgi pārbaudīti, lai ikviens varētu baudīt kvalitatīvu un pilnvērtīgu miegu katru nakti, daudzu gadu garumā. TEMPUR nodrošina nemainīgi stingru produktu kvalitātes pārbaudi attiecībā uz atbilstību visaugstākajām vides prasībām. Razošanā tiek nodrošināti augstākie kvalitātes standarti un Tempur materiālam regulāri tiek veikta sertifikācija. TEMPUR nekad neapstājas pie sasniegtā un vienmēr rada ko jaunu – vēl labāku, vēl progresīvāku. Izvēloties jaunas tehnoloģijas tiek radīti inovatīvi produkti, kas atbilst pat visprasīgāko klientu vēlmēm pēc komforta un individuālas pieejas.