Decoflux-satina-gultas-velas-komplekts-Milena-Muse-4

Cienījamie dizaineri un sadarbības partneri!


 Kvalitatīvas gultas, matrači, gultas veļa un guļamistabas aksesuāri – tas viss “Miega Nama” piedāvājumā. Vairāk nekā 15 gadus uzņēmumi „Miega Nams” un “Tavam Miegam” apkalpo privātos klientus un sadarbojas ar dizaineriem un dizaina studijām. Apvienojot šos uzņēmumus zem viena zīmola “Miega Nams”, arī turpmāk plānojam paplašināt piedāvājumu un papildināt savu sortimentu ar kvalitatīvu un daudzveidīgu preču klāstu.

 Uzņēmuma piedāvātos zīmolus raksturo uzticamība un kvalitāte, bet galvenokārt, pozitīvas klientu un sadarbības partneru atsauksmes. Mēs Latvijā pārstāvam tādus pasaules līmeņa zīmolus, kā Tempur (matrači, spilveni, komforta lietas, segas), Sealy (matrači), Hälsa (matrači), Ergomotion (funkcionālās gultas), Decoflux Home (gultas), Decoflux (guļamistabas tekstils, segas, spilveni). Piedāvātās produkcijas daudzveidība un funkcionalitāte ļaus Jums maksimāli izpaust savu radošumu un neierobežot izvēli ar jau gataviem risinājumiem. Daudzveidība un izvēles iespējas – lielākajai daļai piedāvājumā esošo preču grupām tiek nodrošināta iespēja variēt ar izmēriem un krāsām, izvēloties gan standarta, gan klienta vēlmēm pielāgotus risinājumus.

 Vienmēr būsiet gaidīti mūsu salonos, lai nesteidzīgā atmosfērā, kopā ar saviem klientiem Jūs varētu izvēlēties labāko risinājumu. Mēs piedāvājam individuālu pieeju, saprotošu attieksmi, mūsu pieredzējušo konsultantu ieteikumus un biznesa ētikas normu ievērošanu.

  “Miega Nama” sadarbības partnera ieguvumi būs:
  – īpaši piedāvājumi;
  – izdevīga bonusu sistēma un sadarbības nosacījumi;
  – elastīgas norēķinu iespējas Jums un Jūsu klientiem;
  – pieejami starptautiski atpazīstamu zīmolu produkti;
  – konsultācijas par piemērotāko matraču un spilvenu izvēli;
  – atrisināti jautājumi par pasūtījumu piegādi klientiem;
  – mierīgs miegs Jums un Jūsu klientiem.

Mēs vienmēr būsim priecīgi Jūs satikt, lai radošā sadarbībā radītu izcilu guļamistabu ikvienam Jūsu klientam!