Kā pareizi izvēlēties TEMPUR spilvenu

Miega kvalitāti ietekmē daudzi faktori un viens no tiem ir pareizi izvēlēts spilvens. TEMPUR piedāvājumā ir ergonomiskas un klasiskas formas spilveni. Ir svarīgi izvēlēties Jūsu prasībām, ķermenim un gulēšanas paradumiem atbilstošu spilvenu, kurš pareizi atbalsta kaklu un galvu, un atbrīvo plecus no saspringuma. Lai izvērtētu kurš no TEMPUR spilveniem būtu Jums vispiemērotākais, ieteicams tos izmēģināt klātienē, mūsu veikalos. Taču, ja vēlaties iegādāties TEMPUR spilvenu e-veikalā, iepazīstieties ar spilvenu aprakstiem un to piemērotību Jūsu iecienītajai gulēšanas pozai. Ja vēlaties saņemt konsultāciju pa tālruni, zvaniet uz tālruņiem, kas norādīti sadaļā “Kontakti”.

Kāpēc TEMPUR ir tik unikāls

Guļot uz TEMPUR matrača, TEMPUR® materiāla siltumjūtīgu šūnas reaģē uz ķermeņa formu, temperatūru un svaru, neradot ķermenim pretspiedienu. Ir pierādīts, ka spiediena samazināšana nodrošina ķermenim pilnīgu komfortu un atbalstu, palīdzot ātrāk aizmigt un samazinot grozīšanos miega laikā. Materiāls absorbē Jūsu partnera kustības, tāpēc Jums ir mazāka iespēja traucēt vienam otru. Atšķirībā no tradicionālajām putām, TEMPUR® materiāla šūnas atkal un atkal atgriežas to sākotnējā formā – tas ir kā ik nakti gulēt uz jauna matrača un tas kalpo gadiem ilgi. TEMPUR® materiāls palīdz labāk, ilgāk un mierīgāk gulēt.
zīda sega medium

Sanodor vilnas un zīda segas

Tuvojoties vēsākam laikam, Miega Nams ir paplašinājis piedāvāto segu klāstu. Tagad pie mums var iegādāties arī “Sanodor” merino vilnas un zīda segas. Rumānijas uzņēmums “Sanodor” savu darbību uzsāka kā ģimenes start-up, bet pašlaik jau viņu ražoto produkciju piedāvā vairums Eiropas valstīs, Amerikā, Kanādā un Skandināvijā. Tikai augstākās kvalitātes dabīgi izejmateriāli, dabai un cilvēkam nekaitīgi apstrādes un ražošanas procesi un jaunākie tehnoloģiskie risinājumi – tāds ir “Sanodor” izvēlētais ceļš.
Turiform smagā stikla pērlīšu sega

Jaunums mūsu veikalā – smagā sega

Smago segu jeb sauktu arī par gravitācijas segu, var lietot jebkurš, bet īpaši tā ieteicama cilvēkiem ar stresainu dzīvesveidu un tiem, kuriem ir noteiktas veselības problēmas – trauksme, panikas lēkmes vai depresija, bipolārie traucējumi, autisms, uzmanības deficīta un hiperaktivitātes sindroms (UHDS).  Smagā sega rada nomierinošu efektu, samazina uzbudināmību, palīdz atslābināties un labāk izgulēties. Tā nodrošina ātrāku ķermeņa un prāta atjaunošanos gulēšanas laikā.

Mēs atbalstām sportiskas ģimenes

2021. gada 9. oktobrī brīvā dabā, Brīvdabas muzejā tika noslēgta vasaras Magnēta sezona, apbalvoti aktīvākie skrējēji un uzvarētāji, kas bija piedalījušies vismaz 30 kārtās visas sezonas laikā. Lai dalībniekus motivētu aktīvāk piedalīties un arī vairāk piesaistītu sportiski noskaņotus cilvēkus, Magnēts kopā ar Latvijā labi pazīstamiem atbalstītājiem rīkoja loteriju.  Arī mēs bijām vieni no atbalstītājiem, jo esam par enerģisku un sportu mīlošu sabiedrību.