Kā zināt kurš TEMPUR matracis man piemērots vislabāk?
Vislabāk?! – to vajag izmēģināt. Apmeklējiet mūsu veikalus un atrodiet to kas piemērots tieši  Jums – stingrāks vai mīkstāks, varbūt tāds kas sajūtu ziņā līdzināsies atsperu matračiem. Nevajadzētu paļauties uz draugu ieteikumiem, jo mēs esam dažādi un kas derēs vienam, otram var nepatikt. Arī tad, ja ar savu partneri esat pieraduši gulēt uz kopēja matrača, Jums var būt katram savas prasības un izpratne par komfortu. Ņemot vērā gultas parametrus un TEMPUR matraču dažādu izmēru pieejamību, iespējams Jūs labāk izvēlēsieties atšķirīgus TEPMUR matračus.
TEMPUR matračiem ir 5 dažādas kolekcijas un vairāki varianti, par to atšķirībām lasiet šī Interneta veikala sadāļā “Matrači”-> “TEMPUR matrači”. Esiet laipni gaidīti mūsu veikalos!

Kāpēc TEMPUR matračus nevar nopirkt interneta veikalā?
Tie ir dažādi un ir ļoti svarīgi izvēlēties to kas atbilst tieši Jums – izjūtām, Jūsu veselības stāvoklim un vajadzībām. Tāpēc mēs nepiedāvājam TEMPUR matračus iegādāties interneta veikalā, tie noteikti ir jāpamēģina, tika tā varēsiet atrast sev piemērotāko. TEMPUR matrača kalpošanas laiks ir ilgs, tāpēc ir vērtīgi atvēlēt mazliet laiku lai atnāktu uz mūsu veikaliem un izmēģinātu tos klātienē. Tas noteikti atmaksāsies!

Kā lai zinu kurš TEMPUR spilvens man derēs vislabāk?
TEMPUR piedāvā divu veidu spilvenus – ergonomiskos un tradicinālos.
Ergonomiskie ar savām formām un īpašībām, ievērojami atšķiras no klasiskā formas spilveniem. Kuru no 5 ergonomisko spilvenu variantiem izvēlēties, vislabāk var noteikt pēc gulēšanas paradumiem un mediķu, tieši Jums ieteiktajām gulēšanas pozām. Tie tiek rekomendēti diskomforta un dažādu kakla problēmu gadījumos. Spilvenu aprakstos ir atzīmēts kādos gadījumos katrs no tiem būtu piemērotāks. Tāpat kā pērkot apģērbu, jo lielāka miesas uzbūve, jo lielāks izmērs jāmeklē, arī šiem spilveniem (bet ne visiem) var izvēlēties dažādus augstumus atkarībā no ķermeņa uzbūves un plecu lieluma.
Klasiskie spilveni būs piemēroti tiem, kuri neizvēlas konkrētas gulēšanas pozas un kuri jūtas pietiekami komfortabli uz klasiskas formas spilvena. Protams arī šie spilveni sastāv no TEMPUR īpašā spiedienu izlīdzinošā materiāla, līdz ar to sajūtas guļot uz šāda spilvena būs atšķirīgas no sajūtām uz dūnu vai cita materiāla spilvena.
Ja nav īstas pārliecības, kurš spilvens Jums būtu vispiemērotākais, iesakām konsultēties pa tālruni ar mūsu pārdevējiem konsultantiem, bet vislabāko rezultātu noteikti nodrošinās mūsu veikalu apmeklējums klātienē. Izmēģiniet vairākus variantus un atrodiet to, savu īpašo un vislabāko spilvenu!

Ko nozīmē CoolTouch™ tehnoloģija?
TEMPUR matrači un spilveni tiek piedāvāti ar CoolTouchTM tehnoloģijas izstrādātiem pārvalkiem. Tā ir tehnoloģija, kas ļauj izstrādāt materiālu, kurš absorbē lieko ķermeņa siltumu vienlaikus saglabājot pārvalku svaigu un vēsu. Matrača vai spilvena pārvalks rada vēsuma sajūtu un palīdz regulēt ķermeņa temperatūru, ja naktī svīstat vai Jums ir pārlieku karsti.

Vai tas ir normāli, ka TEMPUR® matracis vai spilvens kļūst ciets, ja telpas temperatūra ir zemāka par 17, 16 grādiem?
Jā, materiāls reaģē uz vides temperatūru, taču TEMPUR® materiāls saglabā savas funkcijas un unikālās īpašības pie jebkuras temperatūras. Ja istabas temperatūra ir zemāka nekā parasti, uzguļoties uz matrača TEMPUR®, materiāls reaģē uz Jūsu ķermeņa temperatūru un dažu minūšu laikā pielāgojas ķermeņa formai. Protams, temperatūras jūtīguma dēļ, pie zemākām temperatūrām, matracis vai spilvens ķermeņa formām var pielāgoties lēnāk, nekā tas parasti notiek siltā istabā.

Vai matraci vai spilvenus drīkst mazgāt vai tīrīt?
Pašu TEMPUR materiālu nedrīkst ne slapināt, ne mazgāt. Mazgāt vai tīrīt drīkst visus matraču vai spilvenu pārvalkus, atbilstoši informācijai pārvalkos iešūtajās etiķetēs. Ja cilvēks pastiprināti svīst vai pastāv citi mitruma riski, ieteicams izmantot Tencel palagus vai spilvendrānas. Tie ir ražoti no speciāla auduma, kas ātri apsorbē mitrumu un uztur optimālu ķermeņa siltumu un sausu gulēšanas virsmu. Palaga vai silvendrānas iekšpusē ir gaisu caurlaidoša membrāna, kas neļauj šķidrumam iekļūt un uzkrāties matracī vai spilvenā. Palagi ir dažādās krāsās, izmēros un pieejami šajā internet veikalā un arī klātienē mūsu veikalos. Tencel palagus vēlams lietot uz matrača vai spilvena bez TEMPUR oriģinālā vai kāda cita pārvalka.

Vai TEMPUR ir piemērots arī bērniem?
TEMPUR matrači ir piemēroti arī bērniem, bet tikai sākot ar vecumu kad bērni var apgriezties paši. Matrači nav ieteicami zīdaiņiem! Spilveni “Original Junior” un “Traditional Mini” ir izmēros, kas īpaši piemēroti bērniem un jauniešiem. Tos meklējiet šī interneta veikala sadaļā “Spilveni bērniem, jauniešiem”.

Vai tas ir normāli, ka uzreiz nevaru pierast pie TEMPUR?
Dažiem cilvēkiem ir nepieciešams laiks, lai pierastu pie sajūtas ko sniedz TEMPUR materiāla unikālās īpašības. Ja līdz šim neesat gulējuši uz TEMPUR matrača, ķermenim  mazliet ir jāpierod pie jaunā atbalsta un sajūtas, ka matracis pielāgojas ķermeņa formai. It īpaši tas jūtams ieņemot citu gulēšanas pozu, piemēram, pagriežoties uz sāniem. TEMPUR materiāls ieņems jauno ķermeņa pozu un iztaisnosies vietās kur ķermenis vairs nesaskaras ar matrača virsmu.

Kādos gadījumos izvēlēties TEMPUR virsmatraci?
Ja vēlaties izbaudīt TEMPUR komfortu, bet Jums jau ir kāda cita zīmola matracis, Jūs varat uz tā uzlikt TEMPUR virsmatraci. Pamata matracis nedrīkst
būt tik ļoti nolietojies, ka tam ir radušās izgulētas bedres vai tas kā citādi ir deformējies. Šādos gadījumos, TEMPUR virsmatracis atkārtos pamatmatrača deformācijas vai izliekumus, un no virsmatrača nebūs lielas jēgas. Ja pamatmatracis ir ciets un neērts, tad TEMPUR virsmatracis nodrošinās nepieciešamo komfortu – pielāgosies ķermeņa formai un nodrošinās vislabāko atbalstu Jūsu ķermenim miega laikā, lai mugurkauls miega laikā atrastos pareizā formā un muskuļi atslābinātos.
TEMPUR virsmatraci, daudz vienkāršāk kā TEMPUR matraci, var paņemt līdzi,  ja paredzēts pavadīt kādu ilgāku laiku ārpus mājas. To var sarullētu turēt gadījumiem, kad pa nakti pie Jums paliek viesi un vienīgā iespēja kur izguldīt viesus ir ne īpaši ērts izvelkamais dīvāns.

Vai iespējams pasūtīt nestandarta izmēra TEMPUR matraci?
Jā,  tādu iespēju TEMPUR piedāvā, vienīgi šajā gadījumā jārēķinās ar ilgāku pasūtījuma izpildes laiku. Lai noskaidrotu tieši Jūs interesējošo izmēru, lūdzu sazinieties pa tālruni ar mūsu konsultantiem vai arī rakstiet uz e-pastu info@mieganams.lv 

 

Ar ko TEMPRAKON segas atšķiras no citām dūnu segām?
TEMPRAKON segās un spilvenos, tāpat kā citos tāda veida izstrādājumos, tiek izmantotas zosu dūnas un mazas spalvas. Salīdzinot ar citu zīmolu produktiem, pildījums tiek apstrādāts ar 100% dabīgām eļļām no Neem koka, aktīvais biocīds – Margosa ekstrakts. Tā ir īpaša pretmikrobu procedūra, kas atbrīvo materiālu no putekļu ērcītēm un nerada problēmas alerģiskiem cilvēkiem.
Sega ir sadalīta kvadrātos vai sekcijās, kas nošūtas ar dubultām vīlēm. Visās sekcijās ir vienāds, rūpīgi aprēķināts un līdzsvarots dūnu pildījuma daudzums. Tādā veidā pildījums vienmērīgi tiek izkliedēts pa visu segu, nodrošinot vienmērīgu biezumu un siltumu. Audums ir tik cieši austs, ka mājas putekļu ērcītes nevar izkļūt caur segas pārvalkam. Temprakon izstrādājumiem ir piešķirts Oeco-Tex® Standart 100 sertifikāts.  Tas apzīmē drošus materiālus, kas vidē neizdala toksiskas gaistošas daļiņas. Produkti ar apzīmējumu „Uzticēšanās tekstilam” garantēti nesatur alerģiskas vielas, formaldehīdus, smagos metālus vai aizliegtus pesticīdus.
Bet galvenā atšķirība ir ražošanas procesā pielietotā sertificēta TEMPRAKON® tehnoloģija, kas nodrošina to, ka segas/spilvena pārvalkā ir membrānas, jeb aktīvs termoregulācijas slānis, kurš ievērojami samazina pārkaršanas risku un svīšanu guļot. Segu pildījumā iestrādātas speciālas TEMPRAKON materiāla šķiedras, kas sastāv no īpašām vaska mikro kapsulām Thermocules™. Tās nodrošina optimālu ķermeņa temperatūru un mitruma regulēšanu gulēšanas laikā. TEMPRAKON materiāls izdala vai absorbē ķermeņa lieko siltumu atkarībā no telpas temperatūras, tādejādi zem segas nodrošinot optimālu ķermeņa temperatūru.

Vai šīs gultas ir kvalitatīvas un izturīgas?
Gultas tiek ražotas no ļoti kvalitatīviem un ekoloģiskiem izejmateriāliem un tās ir ievērojami izturīgākas par atbilstošas klases Latvijas tirgū piedāvātajām gultām. Gandrīz visu gultu pārvalki ir noņemami, mazgājami un nepieciešamības gadījumā maināmi, piemēram, ja tiek sabojāts pārvalka audums, vai arī vēlaties mainīt guļamistabas dizainu un esošā gultas pārvalka krāsa vai tekstūra vairs neiederas. Ja nepieciešams, var pasūtīt gultu pēc Jums vajadzīgajiem izmēriem,  vai arī kādu no gultas detaļām pielāgot Jūsu prasībām,  piemēram, augstāku vai zemāku galvgali.
Vai Decoflux gultas veļas komplektā ietilpst arī palags?
Komplektā ietilpst segas pārvalks un 1 vai 2 spilvendrānas (140×200 cm un 150×210 cm – viena,  pārējos komplektos ir divas spilvendrānas). Decoflux piedāvā dažādu krāsu, izmēru palagus ar un bez gumijām. Ir grūti paredzēt kādas krāsas vai izmēra palagu vēlēsieties pieskaņot izvēlētajam gultas veļas komplektam, un vai tas būs vajadzīgs ar vai bez gumijas. Decoflux ļauj izvēlēties un kombinēt gultas noformējumu atbilstoši Jūsu vēlmēm un gaumei, tāpēc palagu Jūs varat iegādāties atsevišķi.

Kādā temperatūrā var mazgā satīna gultas veļu?

Pat pašu kvalitatīvāko un dārgāko izstrādājumu izskatu un kalpošanas ilgumu nosaka pareiza to kopšana. Kokvilnas satīns, pateicoties īpašai aušanas diegu sagatavošanai un aušanas tehnoloģijām, ir audums, kas ir viens no visizturīgākajiem pret izbalēšanu. Šim audumam tiek izvēlēta tikai augstas klases krāsošana, kas ir izturīga pret izbalēšanu, tāpēc audums saglabā bagātīgu krāsu toni pat pēc atkārtotas mazgāšanas. Kokvilnas satīnu ieteicams mazgāt temperatūrā līdz 40 grādiem. Segas pārvalkus ar rakstu iesakam pirms mazgāšanas izgriezt uz kreiso pusi, tā tas ilgāk saglabās nevainojamu izskatu. Nelietojiet balinātājus. Ņemiet vērā, ka daudzu mazgāšanas līdzekļu sastāvā ir balinošas vielas. Ievērojiet kopšanas informāciju, kas norādīta uz izstrādājuma sānu malā iešūtās etiķetes

Vai ir iespējams preci pasūtīt pa tālruni vai e-pastu?
Jā, tas ir iespējams. Šajā gadījumā tiks izrakstīts un uz Jūsu e-pastu nosūtīts rēķins, pēc kura apmaksas un vienošanās par piegādi, prece tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto adresi.

Vai ir iespējams norēķināties piegādes laikā?
Jā, norēķināties ir iespējams arī piegādes laikā, skaidrā naudā maksājot kurjeram, kurš piegādās pasūtījumu.

Vēlos pasūtīt preci, kura nav pieejama e-veikalā, kā to iespējams izdarīt?
Ja prece nav pieejama šajā interneta veikalā,  bet ir piedāvāto preču sortimentā,  lūdzu sazinieties ar mums rakstiski vai pa tālruni. Ja nebūs nekādu ražotāja radītu šķēršļu izvēlētās preces pasūtīšanai (piemēram, izejmateriāla neesamība, izvēlētais modelis vairs netiek ražots, un u.c.), Jums tiks atsūtīts avansa rēķins. Vēlamā prece tiks pasūtīta pēc iemaksātā avansa. Piegādes laiks parasti ir atkarīgs no izvēlētās preces un ražotāja piegādes termiņiem, par ko Jūs informēsim pirms pasūtījuma apmaksas.

Vai norādītajās cenās ir iekļauts PVN?
Jā, preču cenas ir norādītas ar PVN.

Prece ko vēlējos iegādāties, nav pieejama noliktavā,  ko darīt?
Diemžēl precēm ir noteikts daudzums noliktavā. Sazinieties ar mums lai noskaidrotu vai un cik ilgā laikā ir iespējams preci saņemt pasūtot no ražotāja. Jūs tiksiet informēts par izmaiņām pasūtījuma statusā, pa tālruni vai e-pastu.
Ja ražotājs attiecīgo preci ir izņēmis no ražošanas, palīdzēsim Jums izvēlēties līdzīgu vai citu preci.

Vai iespējams atcelt vai manīt pasūtītās preces?
Ja vēlaties mainīt vai atcelt savu pasūtījumu, lūdzu, nosūtiet mums e-pastu vai sazinieties ar mums pa tālruni, un mēs palīdzēsim. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja prece jau ir atstājusi mūsu noliktavu, mēs varam tikai atcelt pasūtījumu. Ja pasūtījums ir apmaksāts, tad atgriezīsim preces vērtību, bet ne piegādes izmaksas, ja pasūtījums jau nodots kurjeram vai nosūtīts uz pašapkalpošanās pakomātu. Pasūtījuma nogādāšana atpakaļ, saskaņā ar Pirkšanas noteikumiem, ir jāapmaksā pircējam.
Ja prece vēl nav izņemta no noliktavas un nav izsniegta klientam vai nodota piegādei, to var samainīt pret citu preci tādā pašā vērtībā, vai piemaksājot maināmās un jaunās preces cenu starpību

Ja ir kādi būtiski jautājumi, kas nav aprakstīti ne Pirkšanas noteikumos, ne šajā sadaļā, lūdzu informējiet mūs, rakstot jautājumu pirmajā lapā redzamajā formā.