ergosportive-gulta-savienojama-ar-garmin

Ergomotion® ir viens no lielākajiem regulējamo gultu ražotājiem pasaulē. Uzņēmuma pastāvīgie pētījumi un tehnoloģiju attīstība ir ļāvusi Ergomotion® piedāvāt pilnīgi inovatīvu miega tehnoloģiju. Zem zīmola ErgoSportive™ uzņēmums ir izveidojis uz lietotnēm balstītu viedo miega sistēmu, kas ar aplikācijas Garmin® Wearables palīdzību savieno Garmin viedpulksteņus ar funkcionālajām gultām, tā dēvēto “pirmo viedo un regulējamo miega un atveseļošanās sistēmu sportistiem un fitnesa cienītājiem”. Garmin valkājamo ierīču dati tiek apvienoti ar datiem, kas iegūti no viedajiem sensoriem, kas atrodas gultas pamatnē.

Izmantojot progresīvu viedo sensoru tehnoloģiju un piekļūstot saviem personalizētajiem miega datiem, lietotājs 24/7 var saņemt informāciju par veselības stāvokli, kā arī tiek doti ikdienas ieteikumi, lai paātrinātu ķermeņa atjaunošanos procesu, uzlabotu miegu un veselību kopumā.

Gultas pamatnei ir elastīga paneļa dizains un bezkontakta biometriskie veselības sensori, kas mēra miega stadijas un kustības, kā arī sirds un elpošanas ātrumu.

Galvgalī integrētas aptumšojamās LED gaismas un zem gultas iebūvētas USB pieslēguma vietas.

ErgoSportive™️ mērķis ir apvienot datu kopas no divām līdz šim esošajām atsevišķām tehnoloģijām, lai lietotāji varētu labāk novērtēt miega kvalitāti un ietekmi uz  pašsajūtu, “ķermeņa atjaunošanās ātrumu” un enerģijas līmeni. Miega higiēna ir būtiska veselīga dzīvesveida sastāvdaļa, jo samazina stresu un veicina fizisko un garīgo atjaunošanos. Jau tikai viens komponents sniedz lietotājam vērtīgu informāciju par miega veselību, bet abas tehnoloģijas kopā sniegs visaptverošu priekšstatu vēl pilnīgāk.

Sistēma izmanto patentētus sensorus un programmatūru, lai izmērītu lietotāja sirdsdarbības ātrumu, elpošanas ritmu un citus svarīgus biometriskos datus, kas tiek analizēti reālajā laikā, lai sniegtu visaptverošu veselības ziņojumu.

Sistēma ErgoSportive™ ir pievienota lietotnei, kas nodrošina ikdienas veselības atjauninājumus, miega izsekošanu un personalizētus ieteikumus. Šī viedā un regulējamā sistēma ir aktivizējama ar Health API, kas nodrošina visas dienas veselības rādītāju apkopošanu no Garmin viedpulksteņiem un ErgoSportive™.

Garmin valkājamas ierīces tiek izmantotas, lai personalizētu datus un maksimāli palielinātu miega sistēmas izmantošanu, analizējot:
     – sirdsdarbības ātrumu
     – elpošanas ritmu
     – RMR kalorijas
     – Body Battery™
     – stresa datus

Ergo Sportive gulta pieejama matračiem ar izmēru 90x200cm, 140x200cm, 180x200cm. Gulta izmēram 180x200cm sastāv no divām atsevišķām funkcionālajām redelēm, kas paredzēta diviem matračiem 90x200cm. Sinhronizējot abas redeles, gultā var izmantot divguļamo matraci 180x200cm.
Gultas krāsa – tumši pelēka.

Uzklikšķiniet šeit, lai izvēlētos gultu e-veikalā

Uzlabo elpošanu.
Ar gultas pamatnes izliekuma palīdzību var mainīt ķermeņa stāvokli guļot. Tas atvieglo elpošanu gulēšanas laikā.

Samazina krākšanu.
Sistēma piedāvā iepriekš ieprogrammētu pretkrākšanas pozīciju. Sensori uztver krākšanas vibrāciju un automātiski paceļ gulētāja galvu, lai atvieglotu gaisa plūsmu elpceļos.

Samazina skābes atvilni. 
Ar Refluksa simptomiem sirgst aptuveni 3-4% cilvēku. Gultai ir iespējams iestatīt pozīciju, kas mazina šos simptomus.

Uzlabo asins cirkulāciju.
Mainot gultas kāju daļas augstumu, kombinācijā ar Tempur matrača unikālo spiediena izlīdzinošo efektu, iespējams ievērojami uzlabot asinsrites cirkulāciju.

Samazina muguras sāpes. 
Ērta gulēšanas pozas izvēle palīdz atslābināt ķermeņa muskulatūru un veicina ātrāku atjaunošanās procesu.

Samazina tūsku.
Mainot gultas kāju daļas augstumu, tiek mazināts pietūkums un tūska kāju apakšējā daļā.

Basketbola talants Roberts Blūms kļūst par ErgoSportive™️ zīmola vēstnesi Latvijā

Par premium klases sporta un veselības gultas ErgoSportive™️  zīmola vēstnesi Latvijā kļuvis viens no lielākajiem jaunajiem talantiem Latvijas basketbolā, 18 gadus jaunais Roberts Blūms.

Pērnajā gadā Roberts tika atzīts par Latvijas basketbola Gada cerību (iepriekš šo balvu saņēmuši tādi spēlētāji kā Kristaps Porziņģis, Rolands Šmits, Artūrs Žagars u.c.), tāpat šogad februārī viņš saņēma pirmo izsaukumu uz Lukas Banki vadīto Latvijas basketbola valstsvienības treniņnometni.

Roberts Blūms: “Man ir svarīgi parādīt labāko sniegumu un īstenot sevi dzīvē. Lai to izdarītu, jābūt gudram arī ārpus basketbola laukuma. Tāpēc sadarbība ar ErgoSportive™️ pārstāvniecību Latvijā ir radusies īstajā laikā, jo nu mana atjaunošanās burtiskā nozīmē kļuvusi gudrāka, pateicoties viedajai gultai ErgoSportive™️. Kā zīmola vēstnesis dalīšos ar savu pieredzi, un ceru, ka iedvesmošu citus jaunos sportistus, sportistes un jebkuru citu aktīvu cilvēku apzināties miega nozīmi produktīvā dzīvesveidā.”

Savas basketbolista gaitas Roberts sāka DSN jauniešu komandā līdz uz 2022./2023. gada sezonu pārcēlās uz Franciju, pievienojoties Eirolīgas kluba “LDLC ASVEL Villeurbanne” jauniešu komandai. Pēc sezonas Francijas U21 čempionātā, kā arī jauniešu Eirolīgā Roberts atgriezās mājās un parakstīja ilgtermiņa līgumu ar spēcīgāko Latvijas basketbola klubu “VEF Rīga”. Savā debijas sezonā profesionālajā basketbolā Roberts ienācis ar vērienu, kļūstot par vienu no pamanāmākajiem spēlētājiem: viņš uzstādīja Latvijas-Igaunijas basketbola līgas sezonas rekordu punktos (vienā spēlē 41 punkts). 2023. gada vasarā Roberts ar Latvijas U18 izlasi kļuva par Eiropas čempionāta B divīzijas čempionu, tiekot atzīts par visa turnīra “Most Valuable Player” jeb vērtīgāko spēlētāju. Roberts nāk no basketbola ģimenes – viņa tēvs Jānis 20 gadus spēlēja Latvijas basketbola valstsvienībā, desmit no tiem pavadot komandas kapteiņa lomā.

ErgoSportive™️ zīmols ietilpst pasaules lielākā regulējamo gultu ražotajā “Ergomotion” saimē. “Ergomotion” ir dibināts 2005. gadā, tā produkciju lieto vairāk nekā septiņi miljoni cilvēku pasaulē. Ražotāju mītnes vieta ir ASV, Kalifornijas pilsētā Santabarbarā, kur arī tiek dizainētas ErgoSportive™️ gultas. ErgoSportive™️ ir gulta, kas radīta sportistiem un sportiski aktīviem cilvēkiem, lietotājiem sniedzot ziņojumus par to veselības un miega datiem, kā arī pielāgotus atjaunošanās ieteikumus. Kā viedā gulta ErgoSportive™️ piedāvā lietotājam ērtas pozīcijas, masāžas opciju, samazina krākšanu, pateicoties īpašiem sensoriem, kā arī sniedz citas iespējas, piemēram, dizaina elementu kā regulējamu LED gaismu galvgalī. ErgoSportive™️ veidots ar mērķi padarīt gultas par to ko vairāk nekā vien mēbeli, fokusējoties uz atjaunošanos, miega kvalitātes uzlabošanu un labsajūtu.

2023. gadā Vācijas pilsētā Ķelnē notikušajā pasaules vadošajā fitnesa, labsajūtas un veselības izstādē FIBO ErgoSportive™️ saņēma godalgu kā labākā inovācija kategorijā “Dzīvesveids, dzīves līdzsvars un labsajūta”.
ErgoSportive™️ gultas Latvijā apskatāmas un pasūtāmas “TEMPUR” veikalā Rīgā, Elizabetes ielā 87.

 

Esi pie savas dzīves stūres un rīkojies!

Intervija ar Oskaru Ernšteinu

Oskars Ernšteins ir starp erudītākajiem veselības jomas speciālistiem Latvijā. Jau vairākus gadus viņš ir fiziskās sagatavotības treneris Latvijas basketbola izlasē un Latvijas čempionvienībā “VEF Rīga”, tāpat viņš ir viens no veidotājiem inovatīvajai sporta zālei un veselības centram “Kaizen Gym”, kas kļuvusi par vienu no visstraujāk augošajām fitnesa komūnām galvaspilsētā. Intervijā uzzinām Oskara skatījumu par veselīgu dzīvesveidu un miega lomu tajā, par balansēto 8-8-8 principu, kā arī veidiem, ar kuriem cilvēki var uzlabot pašsajūtu, veselību un sportisko sniegumu.