Jaunumi

Kāpēc TEMPUR ir tik unikāls

Tā ir TEMPUR sajūta – sajūta kas palīdz TEMPUR būt pirmajā vietā patērētāju apmierinātības ziņā.


TEMPUR® materiāls pēc būtības ir atmiņas putas, taču no citiem šāda tipa materiāliem atšķiras ar savām siltumjūtības īpašībām. Tas ir īpašs materiāls, kas reaģē uz ķermeņa temperatūru, absorbējot spiedienu un vienmērīgi sadalot to pa visu virsmu. Viskoelastīgās šūnas aktīvi mijiedarbojas un pielāgojas ķermenim. Materiāla izstrādes formula vienmēr tiek turēta noslēpumā. Tikai 10 cilvēki visā pasaulē pārzin materiāla sastāvu, un visi šie cilvēki strādā TEMPUR rūpnīcā Dānijā. TEMPUR® materiāls ir viskoelastīgs, tāpēc tas vienlaicīgi ir gan mīksts, gan atbalstošs – tas panākts ar miljardiem īpaši jutīgu atvērtu šūnu palīdzību, kurām piemīt elastīgas viskozitātes īpašības.

TEMPUR® materiāls tiek ražots tikai TEMPUR rūpnīcās, kur tas sākotnēji tika izstrādāts pēc unikālās formulas. Pirmais TEMPUR matracis un spilvens tika radīts 1991. gadā un līdz pat šai dienai TEMPUR® materiāls ir bijis visu produktu pamatā. Matrači, kas bija izgatavoti no TEMPUR® materiāla, bija nesalīdzināmi ar citiem tirgū esošajiem matračiem. Tas bija pilnīgi jauns izgudrojums, pavisam cits, daudz labāks veids, kā nodrošināt kvalitatīvu miegu un atpūtu.

TEMPUR nepārtraukti turpina attīstīt un pilnveidot matraču, spilvenu un komforta lietu kolekcijas, lai ik viens varētu atrast sev vispiemērotāko. Taču viena lieta vienmēr paliks nemainīga: jebkurš TEMPUR produkts nodrošinās pazīstamo komfortu un atbalstu.

 

60 stundu laikā, kas nepieciešamas, lai izveidotu TEMPUR matraci, tiek veiktas 67 dažādas kvalitātes pārbaudes, lai jebkurš matracis būtu ideāls.


Augstākā kvalitāte tiek nodrošinātā ikvienā ražošanas procesa posmā. Matrači un spilveni tiek ražoti rūpnīcā, netālu no Odense (Aarup on Funen), Dānijā – valstī, kas pazīstama ar ikonisku dizainu un fantastisku meistarību, kur talantīga un kaislīga komanda nodrošina produktu ražošanu saskaņā ar visaugstākajiem standartiem. TEMPUR komandas uzticība kvalitātei ir būtiska — tas ietver tikai labāko materiālu atlasi un tiekšanos pēc pasaulē atzītiem sertifikātiem, kas atbalsta komandas ilgtspējības mērķus. No sākotnējās koncepcijas līdz pat pēdējam ražošanas etapam, no rūpnīcas līdz pat guļamistabai – varat būt pārliecināti, ka TEMPUR produkti ir vislabākie, ko varat iegādāties.

Daži fakti par TEMPUR® materiālu


1. TEMPUR® materiāls ir balstīts uz vienu no NASA izgudrojumiem.
TEMPUR stāsts sākas 1960. gadu beigās. NASA zinātniekiem un inženieriem tika uzdots uzdevums izveidot jaunu materiālu kosmosa kuģu sēdekļiem. Sākotnējais TEMPUR® materiāls tika izveidots no NASA izstrādātas formulas uz pilnīgi jauna materiāla bāzes. Bija nepieciešams, lai sēdekļi absorbētu intensīvo G spēka spiedienu, ar ko astronauti saskaras pacelšanās un atgriešanās laikā. Arī sēdekļiem bija jābūt ērtākiem kā parasti, jo astronautiem sēdus stāvoklī bija jāatrodas ilgu laiku. Jaunais materiāls sākotnēji tika dēvēts par “lēnas atsperes putām”, vēlāk tas ieguva paliekošu nosaukumu – “atmiņas putas”. Pavisam jaunajam, vēl neredzētajam materiālam, bija gan augsta absorbcijas, gan mīkstās, spiedienu mazinošas īpašības –  tieši tas kas bija vajadzīgs NASA.

Viens no pētniekiem, kurš atklāja materiāla potenciālu, izstrādāja koncepciju materiāla pielietošanai ne tikai astronautu vajadzībām, bet arī medicīnā un vēlāk arī ikdienas dzīvē. Sākot ar 1988. gadu, dāņu pētnieki pilnveidoja oriģinālo materiālu. Pēc plašām pārbaudēm, 1991. gadā, TEMPUR laida klajā pasaulē pirmos atmiņas putu matračus un spilvenus. Daži tos joprojām dēvē par NASA matračiem un spilveniem. Daudzu gadu garumā materiāls tikai pielāgots un uzlabots, lai tas būtu lieliski piemērots matračiem, spilveniem un komforta lietām.
Nepārtrauktas inovācijas, unikālā kvalitāte un panākumi visā pasaulē bija tas, kas nodrošināja NASA atzinību TEMPUR matračiem un spilveniem.

TEMPUR lepojas ar to, ka pārstāv vienu no cilvēces lieliskākajiem sasniegumiem. Kad guļat uz TEMPUR matrača vai lietojat kādu no produktiem, TEMPUR komanda cer, ka Jūs jūtaties tikpat labi un gandarīti par savu TEMPUR izvēli. Katrs TEMPUR matracis, spilvens vai aksesuārs ir solis uz priekšu attīstībā. Arī turpmāk TEMPUR aktīvi strādās lai radītu arvien inovatīvākus produktus dzīves kvalitātes uzlabošanai. 

2. TEMPUR ir vienīgie Kosmosa fonda (Space foundation) sertificētie matrači un spilveni.
Pēc gadiem ilgas izstrādes un testēšanas, TEMPUR piedāvāja pasaulē pirmo matraci un spilvenu, kura pamatā ir NASA oriģinālais izgudrojums. Papildus NASA atzinumam, TEMPUR ir Kosmosa tehnoloģiju slavas zāles dalībnieks, kā arī TEMPUR ir pagodināts būt vienīgajam matraču un spilvenu ražotājam, ko sertificējis ASV Kosmosa fonds. Tas nozīmē ka, iegādājoties jebkuru TEMPUR produktu, Jūs pērkat sertificētu tehnoloģiju, kas atzīta pat kosmosā!

3. TEMPUR® materiāls reaģē uz temperatūru.
Guļot uz TEMPUR matrača, vai lietojot TEMPUR spilvenu, tā iekšpusē esošās viskoelastīgās šūnas uzreiz reaģē uz ķermeņa siltumu, formu un svaru. Materiāls viegli pielāgojas, vienlaikus nodrošina spiediena mazināšanos un kustību absorbēšanu. Tā ir unikāla relaksācijas un bezsvara sajūta.Ar pirmajām sekundēm, apguļoties uz TEMPUR matrača, varēsiet sajust tā unikalitāti. Neskaitāmās pārbaudēs testētais TEMPUR® materiāls, nodrošina pilnīgu komfortu un atbalstu, palīdzot ātrāk aizmigt un samazinot mētāšanos un grozīšanos miega laikā.
TEMPUR® materiāls ir jutīgs pret temperatūru, tā var ietekmēt TEMPUR produktu. Tas optimāli reaģē pie temperatūras 18-22°C, tas labi iztur arī salu, taču zemā temperatūrā TEMPUR izstrādājums nedrīkst būt saliektā stāvoklī, jo tad materiāls var ieplīst.

4. Pierādīta pretspiediena samazināšana visam ķermenim.
TEMPUR® materiāls sākotnēji tika izmantots veselības aprūpes nozarē. Vairāki klīniskie pētījumi ir pierādījuši, ka TEMPUR® materiāls nodrošina spiediena mazināšanos jūtīgās  ķermeņa zonās – mugurā, gurnos, plecos un locītavās. Medicīnā tam bija ļoti svarīga nozīme, jo guļot uz TEMPUR, pacienti guva daudz priekšrocību un ātrāku atveseļošanās procesu.
Pielāgojoties ķermeņa formai, TEMPUR matrači samazina spiedienu uz ķermeni, palīdzot novērst diskomfortu un grozīšanos nakts laikā. TEMPUR unikālās īpašības tagad ikviens var izjust ikdienā. TEMPUR komanda ir gandarīti par savu mantojumu un ieguldījumu veselības aprūpes nozarē. Arī šodien TEMPUR matrači un spilveni joprojām tiek izmantoti veselības aprūpes sektorā, pacienti visā pasaulē var sajust tā komfortu un ieguvumus. Tas motivē TEMPUR tiekties pēc izcilības katrā izstrādātajā un ražotajā produktā, lai varētu uzlabot ik viena cilvēka ikdienu.

5. Kustību absorbcija, absolūtam mieram.
Vai Jūs guļat blakus partnerim? Jūsu gulēt iešanas laiki atšķiras? Vai partnera grozīšanās traucē Jūsu miegu? Viena no TEMPUR® materiāla unikālajām īpašībām ir kustību absorbēšana. Tas nozīmē, ka ir daudz mazāka iespēja, ka sajutīsiet partnera grozīšanos un knosīšanos, laikā kad gulēsiet viens otram blakus. Pārbaudēs ir pierādīts, ka TEMPUR® materiāls, salīdzinot ar citiem atmiņas putu matračiem, daudz labāk absorbē kustības. Kustību absorbciju var izmērīt kā “atsitienu”- jo mazāks, jo labāk. Ja piemēram tiek nomesta pasmaga bumbiņa uz jebkura cita veida atmiņas putu materiāla, atsitiens būs līdz 20%, TEMPUR atsitiens ir mazāks par 2%.

6. Tas vienmēr atgriezīsies sākotnējā formā.
TEMPUR® materiāls tika izstrādāts tā, lai tas būtu īpaši spiedienu mazinošs un īpaši kustību absorbējošs, un tas vienmēr atgriezīsies tā sākotnējā formā. Neatkarīgi no tā cik lielu spiedienu uz to izdarītu un kāda gulēšanas pozīcija Jums ir visērtākā, TEMPUR pielāgojas Jums. Kad Jūs atkal pieceļaties, TEMPUR® materiāls atdziest un atgriežas sākotnējā formā.
Un atšķirībā no citiem matračiem, kas laika gaitā iegrimst, veidojot izgulētas bedres, TEMPUR matracis vienmēr atgriezīsies sākotnēji paredzētajā formā. TEMPUR piedāvā 15 gadu garantiju visiem TEMPUR matračiem un virsmatračiem.
TEMPUR produkti ir pieprasīti un atzinīgi novērtēti visā pasaulē. Tikai TEMPUR oriģinālie produkti nodrošinās visaugstāko kvalitāti, materiāla unikālās īpašības un šo īpašo TEMPUR sajūtu.

Matrači

TEMPUR piedāvājumā ir 5 atšķirīgas matraču kolekcijas ar 3 dažādiem matrača augstumiem, kā arī vairākiem standarta un klienta vēlmēm atbilstošiem izmēriem. Lai atrastu sev vispiemērotāko matrača veidu, iesakām apmeklēt mūsu tirdzniecības vietas un izmēģināt matraci klātienē. Ir svarīgi saprast kurš matracis vislabāk atbilst Jūsu vēlmēm, ķermenim, gulēšanas paradumiem.

Spilveni

Izvēloties pareizu spilvenu, ievērojami uzlabojas miega kvalitāte. Ir svarīgi atrast sev vispiemērotāko spilvenu, jo no tā ir atkarīgs cik labi tiks atbalstīts Jūsu kakls un galva. Visi spilveni nodrošina komfortu un optimālu atbalstu, taču katram no tiem ir atšķirīga ražošanas tehnoloģija, dizains un pielietojamība.

Ergonomiskie spilveni paredzēti cilvēkiem, kam ir iecienīta vai ieteicama noteikta gulēšanas poza – uz sāniem, muguras vai vēdera. Tie anatomiski pareizi atbalsta galvu, kaklu un plecu daļu. 

 

Klasiskie spilveni ir veidoti tradicionālajā formā, bez speciālas pacēluma daļas vai formas. Dažādi izmēri, augstumi un TEMPUR® materiāla blīvuma pakāpes.

 

Balsti un komforta lietas

Birojā, viesnīcā vai mājās, atpūtā, ceļojumā vai darbā, TEMPUR balsti un komforta lietas Jūsu dzīvesveidu padarīs ērtāku.
Sēdnes un muguras balsti biroja krēsliem, automašīnām un velosipēdiem, atvieglos ilgstošu atrašanos sēdus pozā.
Miega brilles, apkakles vai īpaši ceļojuma spilveni un komplekti nodrošinās patīkamāku ceļošanu, ja jāpavada ilgāks laiks ārpus mājām un Jūs nevarat iedomāties atpūtu bez ierastā TEMPUR komforta.
Dažādi balsti nogurušu kāju un muguras atpūtai, īpaši spilveni papildus atbalstam un komfortam. 

Iepirkšanās grozs

Reģistrējies un saņem atlaidi pirmajam pirkumam -10%

Saņem īpašos piedāvājumus, informāciju par akcijām, jaunumiem un izpārdošanām.

Lai saņemtu atlaidi, noformējot pasūtījumu, ievadi kodu  MNRA22

Sāciet rakstīt, lai redzētu produktus, kurus meklējat.

Reģistrējies un saņem atlaidi pirmajam pirkumam -10%​

Lai saņemtu atlaidi, noformējot pasūtījumu, ievadi kodu MNRA22