Jaunumi

Kā pareizi izvēlēties TEMPUR spilvenu

Visi TEMPUR spilveni izgatavoti no TEMPUR® materiāla, ar dažādām blīvuma pakāpēm, augstumiem un formām. Visi TEMPUR spilveni ir antialerģiski un tajos neuzkrājas putekļu ērcītes. Spilvena izmēri apskatāmi pie spilvena apraksta. Vairums spilvenu pieejami ar pēc SmartCool tehnoloģijas izstrādātām spilvendrānām – tās absorbē lieko ķermeņa siltumu, radot vēsuma sajūtu un palīdz regulēt ķermeņa temperatūru, ja naktī Jums ir pārlieku karsti vai svīstat.

TEMPUR spilveniem ir dažādi izmēri un augstumi. Ilgstoši guļot uz nepareiza augstuma spilvena, var sāpēt  kakls, pleci kļūt stīvi un var parādīties dažādas problēmas ar kaklu un muguru. Izvēloties pārāk augstu spilvenu, galva tiek noliekta mazliet uz priekšu, līdz ar to noteiktas muskuļu grupas visu gulēšanas laiku ir saspringtas. Ja spilvens ir pārlieku zems vai plakans, kakla izliekums netiek pietiekami atbalstīts, līdz ar to muskuļi netiek atslābināti un jūtams diskomforts. Izvēloties nepiemērotu spilvenu, kakla daļā var būt nospiesti asinsvadi, līdz ar to smadzenes netiek nodrošinātas ar pietiekamu skābekļa daudzumu un no rīta var sāpēt galva.

Izvēloties TEMPUR spilvenu, vispirms ir:
– jāapzinās vai Jums ir veselības problēmas, kas skar kakla un plecu zonu;
– jānovērtē kāda ir iecienītākā gulēšanas poza – pārsvarā uz muguras, sāniem, vēdera, vai kombinētā;
– jāsaprot, vai vēlaties ergonomiskas vai klasiskas formas spilvenu;
– jāizmēra attālumu no kakla līdz pleca malai.

Ergonomiskas formas spilveni ir īpaši veidoti tiem, kam ir iecienīta vai ieteicama noteikta gulēšanas poza. Tie anatomiski pareizi atbalsta galvu un kakla un plecu daļu. Tie tiek rekomendēti dažādu kakla problēmu un diskomforta gadījumos. Protams, reti kurš guļ vienā pozā visu nakti, taču katram ir sava iecienītā poza, kurā tiek gulēts lielāko daļu nakts laika. Ergonomisko spilvenu formas veidotas tā, lai guļot iecienītajā pozā, spilvens atkārtotu ķermeņa kontūras galvas, kakla un plecu daļā. Guļot uz muguras vai sāniem, spilvens atbalsta gan galvu, gan mugurkaula izliekumu kakla daļā. Lai nodrošinātu anatomiski pareizu stāvokli, izliekumam jābūt aizpildītam un spilvena atbalstītam, tā lai tiktu novērsts jebkāds muskuļu saspringums.

Klasiskie spilveni ir veidoti tradicionālajā formā, bez speciālas pacēluma daļas. TEMPUR tradicionālie spilveni, ļauj izvēlēties jebkuru gulēšanas pozu, nodrošinot pareizu kakla muskuļu atbalstu un ideālu komfortu. Klasiskas formas spilveni patiks tiem, kam ir paradums no spilvena izveido sev piemērotu un tīkamu atbalsta formu.

TEMPUR ergonomiskie spilveni

ORIGINAL

Original spilvens piemērots tiem, kas iecienījuši gulēt uz sāniem un/vai uz muguras. Spilvens nodrošina anatomiski pareizu galvas un kakla stāvokli un kakla muskuļu pareizu atpūtu. Spilvena “valnīša” forma ir veidota tā, lai anatomiski pareizi atbalstītu galvu, kaklu un plecus. Spilvens nodrošina dabisku, ieliektu mugurkaula kakla daļas stāvokli un anatomiski pareizi nofiksē plecu un kakla daļu. Original spilvens tiek rekomendēts dažādu kakla problēmu un diskomforta gadījumos.
Original spilveniem ir pieejams pagarinātais modelis “Queen”, jeb “Original Queen”. Tas nodrošina ergonomiskāku gulēšanu, jo pārveļoties no viena sāna uz otru, galva vienmēr būs uz spilvena. Original Junior spilvens domāts bērniem sakot ar 3 gadu vecumu. Bērnam augot un mainoties ķermeņa aprisēm, jāizvērtē brīdis kad Junior spilvens jānomaina uz lielāka izmēra spilvenu.
Pleca garums      Pārsvarā  -uz sāniem    -uz muguras
līdz 10 cm                                     Small                 Small
10-15 cm                   
                   Medium             Small
16-24 cm                                      Large                 Medium
> 24 cm                                        XLarge               Large

MILLENNIUM

spilvens piemērots tiem, kas iecienījuši gulēt pārsvarā uz sāniem un/vai muguras. Anatomiski pareiza spilvena forma, kas nodrošina kakla muskuļu atslābinošu efektu. Spilvena “valnīša” forma ir veidota tā, lai anatomiski pareizi atbalstītu galvu, kaklu un plecus. Īpaši izveidotais padziļinājums, spilvena “valnīša” centrā, paredzēts, lai galva gulēšanas laikā būtu pareizi taisni novietota. Izstieptā “valnīša” forma ideāli pielāgotos gulētāja kakla izliekumam un galvas formai, novēršot jebkādu pretspiedienu uz kakla muskuļiem. Samazina krākšanu.
Pleca garums      
līdz 10 cm                                    Small
10-15 cm                     
                 Medium
16-24 cm                                      Large
>24 cm                                         XLarge

OMBRACIO

Ombracio spilvens piemērots visām gulēšanas pozām, bet īpaši iecienīts tiem, kas pārsvarā guļ uz vēdera. Ombracio spilvens atbalsta galvu, kaklu un plecus, ļaujot gulēt jebkurā pozā. Taču spilvena unikālā forma vispiemērotākā būs tiem kas pārsvarā guļ uz vēdera. Ja Jums patīk apņemt spilvenu ar rokām, tad Ombracio “tauriņa” veida forma būs visērtākā gulēšanai šajā pozā, nodrošinot pēc iespējas dabiskāku stāvokli mugurkaulam un kakla daļai. Ombracio spilveniem ir viens izmērs. Ombracio nav ieteicams smalkas miesas uzbūves cilvēkiem, jo guļot uz vēdera, galva visu nakts laiku būs nedaudz atliekta atpakaļ un uz vienu pusi un kakla muskuļi netiks pilnvērtīgi atslābināti.

SYMPHONY

Symphony spilvens piemērots visām gulēšanas pozām. Divpusējs funkcionālais spilvens, patiks tiem, kuri iecienījuši klasiskas formas spilvenus, bet kuriem ir svarīgs anatomiski pareizs atbalsts. No vienas spilvena puses ērtāks, ja pārsvarā guļat uz muguras, jo šī puse ir mazliet zemāka ar slīpumu uz leju. Uz šīs puses var gulēt arī uz vēdera. Mazliet augstākā otrā spilvena puse, ar slīpumu uz augšu, vairāk piemērotāka gulēšanai uz sāniem, tā nodrošina labāku atbalstu plecam, ļaujot tam nedaudz paslīdēt zem spilvena.
Pleca garums     Pārsvarā -uz muguras    -uz sāniem    -uz vēdera
līdz 10 cm                                    XSmall              XSmall              XSmall
10-15 cm                   
                   Small                 Small                Small
16-24 cm                                      Medium             Medium            Small
>24 cm                                         Large                 Large                Medium

SONATA

Sonata spilvens ir līdzīgs Symphony spilvenam un ir piemērots visām gulēšanas pozām. Spilvens ir nedaudz ieliekts pusmēness formā. Divpusējs funkcionālais spilvens, patiks tiem, kuri iecienījuši klasiskas formas spilvenus, bet kuriem ir svarīgs anatomiski pareizs atbalsts. No vienas spilvena puses ērtāks, ja pārsvarā guļat uz muguras, jo šī puse ir mazliet zemāka ar slīpumu uz leju. Uz šīs puses var gulēt arī uz vēdera. Mazliet augstākā otrā spilvena puse, ar slīpumu uz augšu, vairāk piemērotāka gulēšanai uz sāniem, tā nodrošina labāku atbalstu plecam, ļaujot tam nedaudz paslīdēt zem spilvena.
Pleca garums        Pārsvarā -uz sāniem           -uz muguras
līdz 10 cm                            Small                       Small
10-14 cm                       
      Medium                  Medium
15-18 cm                             Medium                  Medium
> 18 cm                    Ieteicams “Original”          “Millenium”  

TEMPUR klasiskie spilveni

Klasiskas formas spilveni būs piemēroti visām gulēšanas pozām – uz muguras, sāniem vai vēdera. Šie spilveni ir ar dažādām stingrības pakāpēm un atšķirīgu TEMPUR materiāla blīvuma pildījumu. Izvēloties klasiskas formas spilvenu, noteicošais parametrs nav tikai pleca garums vai ieteicamā gulēšanas poza. Svarīgi ir saprast vai dodat priekšroku mīkstākiem vai stingrākiem un blīvākiem spilveniem. Klasiskajiem spilveniem pieejami divi veidi: Soft – mīkstāks un Medium – stingrāks atbalsts.
Lielas miesas uzbūves cilvēkiem šie spilveni nebūtu ieteicami, jo TEMPUR materiālam reaģējot uz svaru, spilvens var iegrimt pārāk daudz, neradot vajadzīgo komfortu un pareizu atbalstu Iespējams, ka nakts laikā vairākas reizes pamodīsieties, lai kārtējo reizi varētu sakārtot spilvenu vajadzīgajā augstumā.

COMFORT

Spilvens Comfort apvieno sevī komfortu un TEMPUR® materiāla spiedienu samazinošās īpašības. Comfort spilvenam ir divi veidi – Soft un Medium. Comfort Soft salīdzinājumā ar Comfort Medium ir zemāks un mīkstāks. Comfort ir visstingrākais no Tempur klasiskajiem spilveniem un patiks tiem, kas izvēlas sajust stingrāku atbalstu.
Comfort spilvenam ar SmartCool spilvendrānu arī ir pieejami divi veidi: Soft un Medium.

COMFORT PureCelan

Mīksts spilvens ar īpašu TEMPUR® materiālu, kuru var mazgājāt veļas mašīnā līdz 60°C un žāvēt veļas žāvētājā. Pieejami divi izmēri un divi veidi: Soft – mīkstāks un Medium – stingrāks.

DOWN LUXE

TEMPUR Down Luxe ir spilvens spilvenā, tajā apvienots TEMPUR materiāls un dūnas. Tempur materāla granulas ir ievietotas atsevišķā mini spilvenā, kurš ielikts lielākā spilvenā, piepildītā ar augstākās kvalitātes dūnām. Patīkami mīksts vidēja augstuma klasiskas formas spilvens. Down Luxe spilvenam ir atšķirīgs pildījums, tāpēc to grūti salīdzināt ar TEMPUR klasiskajiem spilveniem. Vienīgais no TEMPUR spilveniem, kuriem nav pieejama SmartCool spilvendrāna. 

Iepirkšanās grozs

Reģistrējies un saņem atlaidi pirmajam pirkumam -10%

Saņem īpašos piedāvājumus, informāciju par akcijām, jaunumiem un izpārdošanām.

Lai saņemtu atlaidi, noformējot pasūtījumu, ievadi kodu  MNRA22

Sāciet rakstīt, lai redzētu produktus, kurus meklējat.

Reģistrējies un saņem atlaidi pirmajam pirkumam -10%​

Lai saņemtu atlaidi, noformējot pasūtījumu, ievadi kodu MNRA22