Jaunumi

Ūdens necaurlaidīgie palagi un spilvendrānas

Matrači un spilveni ikdienas ir pakļauti virknei dažādu faktoru:
 – Katru nakti svīstot mēs zaudējam ūdeni, kas uzkrājas palagos, matračos un spilvenos;
 – Medicīniskās aprūpes nepieciešamība;
 – Dažāda veida pārtikas traipi un šķidrumi;
 – Periods, kad mazuļi tiek atradināti no autiņbiksītēm;
 – Mājdzīvnieki, kas mīl gulēt mūsu gultās;
 – Putekļu ērcīšu klātbūtne, pelējuma sēnītes un dažādas baktērijas;
 – Un daudz citu faktoru.

Ar TENCELTM saglabājiet savu spilvenu un matraci tikpat higiēniski tīru, kāds tas bija iegādes dienā. TENCELTM spilvendrānas un palagi ir ūdens necaurlaidīgi, elpojoši un samazina svīšanu. Guļot mēs izdalām mitrumu, kuru TENCELTM šķiedru membrānas ātri absorbē, uzturot gulēšanas virsmu sausu. TENCELTM palagu var izmantot zem iecienītā palaga, lai aizsargātu matraci no mitruma uzsūkšanās.

TENCELTM ļoti labi absorbē un iztvaiko mitrumu, tādēļ gulētājs daudz mazāk svīst, bet arī nesalst aukstākās naktīs. Neskatoties uz mitrumu absorbējošām īpašībām, palags ir patīkami mīksts, plāns, tas nekarsē un neburzās, palagu malās iestrādātā gumija to nofiksē lai tas vienmērīgi piegulētu matracim.

Miega Nams piedāvā divu veidu palagus un spilvendrānas – TENCELTM palagi īpaši izstrādāti pēc TEMPUR® pasūtījuma un B-Sensible TENCELTM palagi ar auduma šķiedrās iestrādātu cinka oksīdu.

TENCELTM šķiedra ir 100% dabīga, bioloģiski noārdāma šķiedra, kas iegūta no koka celulozes, kas audzēta mežos un ilgtspējīgās plantācijās. Pārsvarā tā tiek iegūta no eikalipta koka. Mīksta, izturīga un antibakteriāla, šī nano šķiedra lieliski absorbē mitrumu, vienlaikus saglabājot ķermeņa radīto siltumu. Tas ir mīkstākais nanofiber materiāls ar augstāko mitruma absorbciju, kas līdz šim izmantots ražojot tekstilizstrādājumus guļamistabai. TENCELTM šķiedru apstrādes procesā netiek izmantota ķīmija, tāpēc materiāls ir piemērots jutīgai ādai un alerģiskiem cilvēkiem. Auduma šķiedras ir mīkstas kā zīds, stipras kā poliesters un daudz vairāk mitrumu absorbējošas nekā kokvilna. No kokvilnas un poliestera izgatavotie palagi var uzņemt tikai 16% – 19% mitruma 3 minūtēs, bet TENCELTM šķiedras palags 100% mitruma absorbē 20 sekundēs.

Izmantojot ekskluzīvu tūkstoš punktu laminēšanu sistēmu, TENCELTM audums ir savienots ar ļoti plānu poliuretāna membrānu, kas ir ūdensizturīga, gaisu caurlaidoša un elastīga. Membrāna palaga iekšpusē neļauj šķidrumam iekļūt un uzkrāties matracī.

Sadarbojoties ar LENZING AG un Smartfiber AG, B-Sensible ir izstrādājuši vienīgo 100% dabiskas izcelsmes audumu, kas pateicoties cinka oksīda iestrādei (ZnO) liocela šķiedrās, nodrošina labvēlīgu ietekmi uz mūsu ādu. Šī produkta inovācija ir ekskluzīva visā pasaulē. Cinku bieži izmanto medicīnā, kosmētikā, bērniem paredzētos produktos, tas ir īpaši ieteicams jūtīgai vai alerģiskai ādai.

B-Sensible produkcijā cinka oksīds ir iestrādāts lyocela šķiedrās, nevis veidots pārklājums kā tas ir vairums produktos, tāpēc arī pēc neskaitāmām mazgāšanas reizēm, tas paliek nemainīgs un nezaudē savas labās īpašības. Cinks ir antibakteriāls un hipoalerģisks, tam ir labvēlīga ietekme uz ādas atjaunināšanās procesiem, tas samazina smakas un novērš iespējamo baktēriju augšanu (S. aureus, K. pneumoniae, …). Audums ar iestrādātu cinka oksīdu rada aizsardzības barjeru dažādu sēnīšu un putekļu ērcīšu uzkrāšanos matračos – tie ir alergēni, kas rada elpceļu problēmas un izraisa ādas alerģijas.

B-Sensible produkti ir ūdensnecaurlaidīgi un elpojoši, tiem ir vairāki sertifikāti, kas apliecina, ka ir klīniski pārbaudīti un nekaitīgi, ražoti dabai draudzīgā veidā un ir ilgtspējīgi, tie ir ideāli piemērota cilvēkiem, kuri cieš no alerģijām. Dabiska izcelsme un ilgtspējīgs materiāls.

Iepirkšanās grozs

Reģistrējies un saņem atlaidi pirmajam pirkumam -10%

Saņem īpašos piedāvājumus, informāciju par akcijām, jaunumiem un izpārdošanām.

Lai saņemtu atlaidi, noformējot pasūtījumu, ievadi kodu  MNRA22

Sāciet rakstīt, lai redzētu produktus, kurus meklējat.

Reģistrējies un saņem atlaidi pirmajam pirkumam -10%​

Lai saņemtu atlaidi, noformējot pasūtījumu, ievadi kodu MNRA22