Jaunumi

Jaunums mūsu veikalā– smagā sega!

Stress, trauksme, panikas lēkmes un depresija negatīvi ietekmē miegu, savukārt nekvalitatīvs miegs veicina trauksmi, depresiju un panikas lēkmes. Esot stresa stāvoklī, sirds pukst pārāk ātri. Segas radītais spiediens nomierina, aktivizējot parasimpātisko nervu sistēmu, kas pazemina sirdsdarbības ātrumu un rada miera sajūtu. Smagās segas nomierinošā iedarbība var uzlabot miegu tiem, kam ir šāda veida veselības problēmas. Ja trauksme vai panikas lēkme piemeklē dienas laikā, ieteicams pagulēt kādu laiku zem smagās segas, lai segas radītais spiediens radītu nomierinošu efektu, ļautu koncentrēties uz pareizu elpošanu un domām, kas palīdz pārvarēt trauksmi vai panikas lēkmi.

Cilvēkiem ar autismu, guļot zem šīs segas, tiek aktivizēta taustes maņa un koncentrēšanās uz segas radīto spiedienu nevis uz apkārtējiem stimuliem, līdz ar to nodrošinot daudz pilnvērtīgāku atpūtu un miegu.

Turiform® smagā sega rada tā saukto zemējuma efektu un apskāvienam līdzīgas sajūtas, samazinot trauksmes līmeni un nervu sasprindzinājumu, palīdz atslābt muskuļiem, stimulē laimes hormonu dopamīnu un serotonīnu izdalīšanos, kā arī samazina stresa hormona kortizola līmeni organismā. Sega ir pildīta ar mazām kvalitatīvām stikla pērlītēm, kas pildītas vienāda izmēra cauršūtās kabatās un vienmērīgi izvietotas pa visu segu. Pērlīšu diametrs ir no 0,6 – 0,8 mm, un tās ir iepakotas poliestera un kokvilnas iepakojumā, lai tās nevarētu sadzirdēt un sajust. Stikla pērlītes ir bez smaržas un nav toksiskas. Turiform® smagā sega izgatavota no hipoalerģiskiem materiāliem, izturīga auduma ar labu gaisa caurlaidību.

Smagās segas parasti tiek uzskatītas par drošām, ja vien personai, kura lieto segu, ir pietiekami daudz spēka un fiziskās veiklības, lai vajadzības gadījumā segu noņemtu no sevis, lai novērstu nosmakšanas risku. Šī sega var nebūt piemērota cilvēkiem ar noteiktiem veselības traucējumiem, tostarp hroniskām elpošanas vai asinsrites problēmām, astmu, zemu asinsspiedienu, 2. tipa diabētu un klaustrofobiju. Speciālisti arī iesaka cilvēkiem ar obstruktīvu miega apnoju (OMA) izvairīties no smago segu lietošanas, jo tās svars var radīt sajūtu, ka gaisa plūsma ir ierobežota.

Segai vajadzētu svērt apmēram 10-15% no ķermeņa svara. Stikla pērlīšu sega ir ievērojami smagāka par parastu segu, ja nejūtaties komfortabli, labāk izvēlēties citu segu. Sega nav piemērota cilvēkiem ar mazu ķermeņa masu (līdz 60 kg) un bērniem līdz 8 gadu vecumam.

Sega ir lieliski piemērota vidējai telpas temperatūrai. Ja ir vēsāks, ieteicams uzlikt parastu segu virs stikla pērlīšu smagās segas. Ja telpā ir karsts, tad pastāv risks, ka sega var veicināt svīšanu. Mēs iesakām izmantot Turiform® stikla pērlīšu smago segu ar pārvalku, jo tā nav piemērota mazgāšanai un žāvēšanai veļas žāvētājā.

Pildījums: 9 kg stikla pērlītes, diametrs ir no 0,6 – 0,8 mm.
Audums: 100% kokvilna TC205, stepēti 8 x 10 nodalījumi.

Iepirkšanās grozs

Reģistrējies un saņem atlaidi pirmajam pirkumam -10%

Saņem īpašos piedāvājumus, informāciju par akcijām, jaunumiem un izpārdošanām.

Lai saņemtu atlaidi, noformējot pasūtījumu, ievadi kodu  MNRA22

Sāciet rakstīt, lai redzētu produktus, kurus meklējat.

Reģistrējies un saņem atlaidi pirmajam pirkumam -10%​

Lai saņemtu atlaidi, noformējot pasūtījumu, ievadi kodu MNRA22